Aktuality

Zveme Vás do nově otevřené pizzerie IL Mondo, na ulici Jírova 4, Brno-Líšeň. Bývalá provozovna Di Gusto. Máme pro Vás připravené předkrmy, pizzy, saláty, panniny, těstoviny. Vytvořili jsme pro Vás útulné prostředí, kde se budete cítit opravdu dobře a co víc, naše pizza je pověstná svou kvalitou, protože používáme jen kvalitní suroviny, které vyžadujete a máte rádi.

Těšíme se na vás

NAŠE SLUŽBY

Překvapte své známé výběrem nového originálního prostoru pro chystanou akci – příbuzní, přátelé a kolegové vás za tento tip budou chválit určitě ještě další měsíc. Ať již půjde o svatební hostinu, promoci, oslavu narozenin nebo firemní večírek, školení či tiskovou konferenci.

Máte zájem uspořádat v La Bouchée svou akci? Prohlédněte si naše prostory a napište na info@pizzerieilmondo.cz či zavolejte na tel.: +420 608 262 525, rádi s vámi domluvíme rezervaci přesného termínu i další podrobnosti.

RODINNÉ AKCE

Na důležitý den vašeho života budou hosté vzpomínat se slastným gurmánským povzdechem. Pokud se rozhodnete uspořádat svatební hostinu v restaurantu IL Mondo, slibujeme vám nezapomenutelnou svatební tabuli – přesně podle vašich požadavků a možností.

V prostorách restaurace vám ochotně připravíme také promoci, oslavu narození potomka, důležitých výročí a událostí.

OSLAVY S PŘÁTELI

(Nejen) kulaté narozeninové číslovky na dortech si zaslouží výjimečnou pozornost. Pro jakoukoli vaši oslavu v kruhu přátel, na kterých vám záleží, si zvolte útulné prostředí našeho podniku – a budete hýčkáni jak obsluhou, tak našimi kuchaři.

FIREMNÍ AKCE

Starosti se zamlouváním prostor pro firemní večírky, školení nebo tiskové konference se dozajista změní v triumf, když své kolegy oslníte prostředím našeho stylového restaurantu se vzornou obsluhou a vynikající kuchyní. Uspořádáme pro vás raut v restauraci i mimo ni, sestavíme vám speciální menu o několika chodech nebo malé občerstvení ke kávě – vždy s respektem k vašemu rozpočtu.

Na požádání zajistíme veškerý servis pro vámi požadovanou akci (k dispozici máme salonek s dataprojektorem a plátnem).